Hoşgeldiniz 

Gezond Samenwerken Vakfi sizin ev doktoru veya uzman ziyaretiniz sırasında sizinle birlikte bir uzman bakıcı veya gönüllü olarak size yol gösterecektir.

Bir müşteri veya hasta olarak genellikle bağımlı ve savunmasiz olursunuz. Bir uzman veya gönüllü bakıcımız size yol gösterir. bir kişinin konuyu anlamasından ziyade bir uzman bakıcı ile birlikte bir konunun anlaşılması daha sağlıklı olur. Uzman veya gönüllü bakıcımız empatik olarak hareket eder ve sizin isteklerinizi dikkatle dinler.

 

Bir hastamız olarak sgs size nasil yardımcı olabilir
Kendinizi iyi hissetmediğinizde veya ameliyat olmanız gerektiğinde genellikle sağlıklı düşünemezsiniz. O anda size verilen bilgileri ve bir sonraki bilgileri sağlıklı değerlendiremezsiniz.

O yüzden bir tanı olması ve bu tanının sizin için tam olarak anlaşılabilir olması çok önemlidir. Hastalığınız ve tedaviniz hakkında da tam bilgi almanız çok önemlidir. O zaman ancak en iyi ve en sağlıklı tedaviyi ve bakımı alabilirsiniz ve neler olacağını anlarsınız. Ve söz konusu olduğunda, tedavi çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca uzman veya gönüllümüz müşterimize hastamıza  güvenli olmayan durumları hemen haberdar eder. Gerektiğinde sizin tıbbi dosya veya işlem raporlarınızı almak için tedavi olduğunuz kuruluştan ister.

Sağlıklı işbirliği sloganımız: “Üzülmemek için tedbirli  olmak herzaman daha iyidir”

 

Daha fazla bilgi için:
Stichting Gezond Samenwerken
Soendastraat 23
2585 VC Den Haag- Netherlands
Telefon: 06-46715848
E-mail: info@gezondsamenwerken.eu

Bağışınızla birçok kişiye yardım edebiliriz:
IBAN: NL51 INGB 0003424754